تعداد بازدید از صفحه در هفته گذشته

۱۳۹۰/۱/۹

نرگس , دختر شهید دگمه چی : "می خواهند محسن دگمه چی را زجرکش کنند". خواهرم، پدر جاودانه شد؛ روحش شاد

نرگس دگمه چی : "می خواهند محسن دگمه چی را زجرکش کنند"
منبع: كانون حمايت از خانواده جان باختگان و بازداشتي ها

جنايتي ديگر:شهادت زنداني سياسي محسن دگمه چي در زندان به دليل عدم رسيدگي به موقع پزشكي

كانون حمايت از خانواده جان باختگان  و بازداشتي ها :بنابرخبر دريافتي زنداني سياسي محسن دگمه چي شب گذشته  به دليل عدم رسيدگي پزشكي و وخامت حالش در بيمارستان جان باخت  ,زنداني سياسي محسن دگمه چي قبل از شهادت به دليل وضعيت وخيم علاوه بر عدم دسترسي به امكانات پزشكي توسط عوامل و مزدوران زندان مورد شكنجه روحي قرار گرفته بود و به رغم وضعیت بسیار وخیم جسمی بازاری زندانی محسن دگمه چی و برخوردهای وحشیانه و غیر انسانی,حضور  پاسداربندهای حاضر در اتاق هنگام ملاقات با خانواده اش عاملي ديگر  برای افزایش فشار روحی علیه وي بود.
در روزهاي آخر وضعیت جسمی بازاری زندانی محسن دگمه چی روز به روز وخیم تر می شد ودرد جانکاه لحظه ای او را امان نمی دادو دچار ضعف شدیدی شده بود . او دیگر قادربه نشستن بر روی تختخوابش نبود و حدود 4 هفته  قادر به خوردن غذا نبود وي در روزهاي آخر  حتی نمی توانست مایعاتی مانند شیر و آب میوه بنوشد و  هنگام نوشیدن آب با درد های شدیدی مواجه میشد  .شكي نيست كه علت مرگ اين زنداني سياسي مزدوران و عوامل زندان و حكومت است ,كانون حمايت از خانواده جان باختگان و بازداشتي ها عدم رسيدگي هاي پزشكي و شكنجه زندانيان بيمار كه نقض فاحش حقوق بشر است رامحكوم نموده و از گزارشگر ويژه حقوق بشر خواستار رسيدگي به اين جنايات است .

۲ نظر:

 1. درود بر شهید قهرمان مجاهد خلق محسن دگمه چی که با بذل جان و مال خویش چهره کریه آخوندها و سازشکاران را افشا کرد و برگ زرین دیگری بر کارنامه پرافتخار مجاهدین خلق ایران افزود.
  درود بر خواهر مجاهد و رزمنده ام نرگس دگمه چی در شهر قهرمانان اشرف
  مرگ بر خامنه ای، لعنت بر خمینی

  پاسخحذف
 2. زنده یاد محسن دگمه چی با شهادتش ابروی بازاریان را خرید.
  امید است بازاریانی که فقط برای ندادن مالیات اعتصاب میکنند و بازاریان طلا فروشی که فقط برای منافع مالی اعتصاب کردید، از زندگی این بازاری مبارز شادروان محسن دگمه چی بیاموزید. اقایان بازاری، پول همانند "چرک" کف دست است می اید و می رود، لیکن شرف و ابرو وقتی رفت جمع کردنش دشوار، کوشش کنید تا شرف و ابرویی را که در دوران سکوت خود در برابر کشتار و دربند کشیدن جوانانمان از دست دادید، بازیابید. راه بازاریان "انوسی" هایی چون اولادی مسلمان و بادامچیان و ال اسحاق را نپیمایید که همانا نامتان مانند انها ننگین خواهد شد. راه محسن گرامی را رهرو شوید که نامش در تاریخ جاودانه شد و دعای خیر خانواده شهدا و زندانیان سیاسی همراهش میباشد. محسن بهشت را خرید، شما بازاریان منتظر جهنم باشید که با اتش طلاهایتان نقره داغتان خواهند کرد. بیدار شوید.
  مزدک

  پاسخحذف