تعداد بازدید از صفحه در هفته گذشته

۱۳۹۰/۴/۱۵

آخوند احمد خاتمی عبوس: افراد بد حجاب، با حیوانات فرقی‌ ندارند!

آخوند احمد خاتمی عبوس
امام جمعه موقت شهر تهران با بیان اینکه فلسفه حجاب مسئله شخصی افراد نیست و موضوعی اجتماعی تلقی می‌شود گفت: بی حجابی و بدحجابی تجاوز به حقوق مردم است و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمی تواند در مقابل تجاوز به حقوق دیگران آرام بنشیند.

به گزارش خبرنگار مهر،سید احمد خاتمی در همایش " نقش عفاف و حجاب و تاثیر آن در صیانت از نظام اسلامی و ولایت مداری" مساله عفاف و حجاب را مسئله ای غریب و گمنام و در عین حال ضروری برای جامعه دانست و گفت: «لازمه تدین و دین باوری توجه به مقوله عفاف و حجاب است.عفاف از ویژگیهای انسانی، انسان است. در عالم حیوانات مقوله ای به نام حجاب وجود ندارد. افرادی که به حریم آن تعرض می کنند و آن را نادیده می انگارند، در اصل،هویت انسانی شان مسخ شده و با حیوانات فرقی ندارند.»

امام جمعه موقت شهر تهران حجاب وعفاف را مبحث گسترده ای عنوان کرد وافزود: «در این بحث باید به تمام ابعاد موضوع توجه و از زوایای مختلف آن را بررسی کرد. پاک پوشی، پاک نگاهی،عفاف در کلام و پاک بطنی از مصادیق بارز حجاب است که باید در جای خود به آن پرداخته شود. طبق احادیث وروایات ائمه معصوم  (!) همانفدر که زنان در حفظ پاک پوشی توصیه شده اند مردان نیز به داشتن پوشش مناسب سفارش شده اند.»

خاتمی فلسفه حجاب را مساله شخصی افراد ندانسته و آن را موضوعی اجتماعی تلقی کرد وگفت: «رعایت موازین عفاف و حجاب در جامعه برای افراد آن جامعه آرامش وامنیت روانی به ارمغان می آورد. این در حالی است که برخی از افراد، حجاب را امری شخصی می دانند.»

وی ادامه داد: «واقعیت این است که حفظ حجاب موضوعی است اجتماعی که تاثیر مثبت ومنفی آن به همه احاد جامعه باز می گردد. بی حجابی وبد حجابی تجاوز به حقوق مردم است و نظام مقدس (!!!!) جمهوری اسلامی نمی تواند در مقابل تجاوز به حقوق دیگران آرام بنشین.»

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر