تعداد بازدید از صفحه در هفته گذشته

۱۳۹۰/۴/۲۶

مزدوران سپاه، جواب حرکت مدنی و اعتصاب عمومی ۲۲ تیر کردستان را با گلوله میدهند!منبع ایران بریفینگ :در درگیریهای بین سپاه و پژاک ۶۴ تن از نیروهای سپاه پاسداران کشته و زخمی شده اند


سرویس سیاسی ایران بریفینگ : طبق آخرین گزارشهایی که به ایران بریفینگ  رسیده، نیروهای قرارگاه سپاه پاسداران از حمزه سیدالشهدا غرب کشور  سعی داشتند که از مرز اقلیم کردستان عبور کرده و وارد اقلیم کردستان شوند.
سپاه پاسداران از هفته گذشته سعی بر این دارد که با سلاحهای سنگینی همچون توپ، تانک و هلیکوپتر از مرز زلی و دولاکوک وارد جنوب کردستان شود. به هنگام عبور روبروی مقاومت گریلاهای ه.ر.ک (نیروی شرق کردستان‌شاخه نظامی پژاک) میشوند و به همین دلیل ما بین نیروهای ه.ر.ک و سپاه پاسداران درگیری شدید رخ داده است که تا  روز گذشته ادامه داشته است
بنا به آخرین گزارشی که به تحریریه ایران بریفینگ  رسیده است  این درگیریها هنوز هم ادامه دارد و سپاه پاسداران درگیر یک جنگ تمام عیار شده است.
تا روز گذشته  دست کم ۲۱ نفر از نیروهای نظامی سپاه پاسداران اعم از سربازان وظیفه و افسران و درجه داران آنها می باشد ، ‌همچنین در نتیجه این درگیری ۴۳ نفر از نیروهای سپاه پاسداران زخمی شده اند. از نیروهای شرق کردستان ه.ر.ک نیز تا به حال چند نفر زخمی شدەاند.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر