تعداد بازدید از صفحه در هفته گذشته

۱۳۹۱/۱/۲۹

حبس خانگی انگلیسی و حبس خانگی جمهوری اسلامی!امروز تلویزیون برون مرزی دولت روسیه برنامه جدیدی را بنام "دنیای فردا" با همکاری جولیان آسانژ مدیر سایت جنجالی ویکی لیکس آغاز کرد.

اولین مهمان این برنامه آخوند حسن نصرالله رهبر حزب‌ا‌لله لبنان بود که طبق معمول مهملاتی در باره لبنان به همدیگر بافت و از دولت سوریه حمایت کرد اما نکته‌ای که بسیار جلب نظر می‌کند این است که آسانژ در لندن تحت حبس خانگی است، اما دولت انگلیس اجازه پخش این برنامه را به او داده است و مهمان برنامه هم در کمال آزادی به غرب و سیاست آن حمله نموده. این مفهوم حبس خانگی از نوع غربی آن است، و اما حبس خانگی جمهوری اسلامی!

در حالی‌ که بیشتر از ۱ سال از حبس خانگی مهندس موسوی و آقای کروبی می‌‌گذرد، این رهبران مردم ایران حتی اجازه ملاقات با فرزندان خود را ندارند، چه برسد به مصاحبه زنده. جمهوری اسلامی حتی اجازه انتشار یک عکس ساده از این رهبران را هم نمیدهد و این عزیزان در بایکوت خبری مطلق بسر می‌‌برند. 
ادعای وجود آزادی مطلق در جمهوری اسلامی فقط و فقط از موجود وقیحی چون احمدی‌نژاد بر میاید. بقول مهندس موسوی "در چشمان شما نگاه میکنند و دروغ میگویند".
حقا که وقاحت این حکومت را پایانی نیست.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر