تعداد بازدید از صفحه در هفته گذشته

۱۳۹۱/۱/۲۹

یکی‌ از فرماندهان بسیج استان کرمان، به درک واصل شد.


بسیجی‌ حرام زاده‌ پایگاه مقداد تهران که مردم را به رگبار گلوله بستیکی‌ از کله گنده‌های بسیج به سزای جنایت خود رسید، البته طبق معمول جمهوری اسلامی یکی‌ از اشرار استان را مسئول این ترور معرفی کرد.
منتظر خواهیم ماند تا ببینیم اینبار کدام یک از جوانان این سرزمین را به اعترافات دروغین وادار نموده و دوباره به اتهام تجزیه طلبی، یکی‌ دیگر از هم وطنان را به دار خواهند آویخت.
 البته اینبار نیز برای این گروه من در آوردی رژیم، نامی‌ هم انتخاب کرده اند، "سابکی"!!
خبر را از مهر نیوز دنبال می‌کنیم:خدابخش هاشم زهی عضو دسته رزمی لشکر مردم پایه 41 ثارلله و سر طایفه هاشم زهی به هنگام نماز صبح توسط افراد ناشناس ترور شد.
به گزارش خبرنگار مهر، صبح سه شنبه ساعت 6 و 25 دقیقه خدابخش هاشم زهی که برای نماز صبح از منزلش خارج می شد بیرون از منزل توسط دو نفر موتور سوار ترور شد.

سرهنگ داود بدر آبادی، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان ریگان در گفتگو با مهر اظهارداشت: هاشم زهی یکی از بسیجیان فعال منطقه بود که در امنیت شهرستان و مناطق عشایری همکاری خوبی داشت.

وی افزود: این شهید سرطایفه عشایری هاشم زهی است که در روستای هشتصد متری زندگی می کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان ریگان گفت: این دو نفر که در ترور این بسیجی دست داشتند به مناطق کوهستانی شهرستان متواری شدند که بسیجیان شهرستان جهت دستگیری آنها به مناطق عشایری اعزام شدند.

سرهنگ بدر آبادی گفت: احتمال دارد که در ترور این بسیجی گروه "سابکی" دست داشته باشند.

وی افزود: چند سال قبل شرور مسلحی به نام جواد سابکی که باعث قتل و عام تعدادی شده بود و باعث رعب وحشت در بین مردم شده بود با همکاری هاشم زهی و سپاه مورد تعقیب قرار گرفته بود.

طوایف سنی ریگان با تاکید بر وحدت و یکدلی ترور هاشم زهی را محکوم کردند.

۲ نظر:

 1. "طوایف سنی ریگان با تاکید بر وحدت و یکدلی ترور هاشم زهی را محکوم کردند."
  حکومت دروغ و تزویر!!

  آخر شما از کجا می‌‌دانید؟ آمار گرفته اید؟ و یا اینکه تظاهراتی انجام شده!!

  پاسخحذف
 2. سرهنگ بدر آبادی گفت: احتمال دارد که در ترور این بسیجی گروه "سابکی" دست داشته باشند.

  سرهنگ بدرآبادی غلط کرد که اینو گفت. من و شما که داریم تو ایران زندگی می کنیم تا حالا کدوم گردنه گیر چاقوکش زورگویی رو دیدیم که با یه بسیجی اونم فعال! دشمن باشه؟ اصلا کدوم بسیجی اونم فعال! رو دیدیم که برای امنیت و استیفای حقوق مردم کاری بکنه که یه آدم شرور ازش بدش بیاد؟

  پاسخحذف