تعداد بازدید از صفحه در هفته گذشته

۱۳۹۲/۲/۱۷

دوباره, رهبر عمود خیمه انقلاب شد!


خان داداش گفت: دیگه نبینم، گه بیشتر از کوپن ات بخوری ها..

تنها ۱ روز پس از دادگاه مهدی رفسنجانی‌، دوباره علی‌ اکبر خان رفسنجانی‌ در مصاحبه‌ای با ایلنا، خوش رقصی‌های خود را برای معشوق ۵۰ ساله آغاز نموده‌ و همه را بیاری رهبر فراخوانده است.


در گفتگوی ایشان با ایلنا دوباره رهبر عمود خیمه انقلاب لقب گرفت و ملت ایران هم لابد قرار است دوباره افقی این خیمه پوسیده باشند!

بدا بحال ملتی که افراد زبون و بزدلی چون رفسنجانی‌ برای کاندیدا شدن در خیمه شب بازی انتخابات آن اول آنچنان ناز و کرشمه کنند و در آخر کار هم دوباره به آنجا آغا آویزان شوند.

متن مصاحبه رفسنجانی‌ بنقل از سحام نیوز :

به گزارش ایلنا،آیت ا… هاشمی رفسنجانی، امروز در دیدار اعضای ادوار انجمن اسلامی دانشگاههای امیر کبیر، شهید بهشتی و آزاد اسلامی با ذکر این مطلب گفت: در حال حاضر رهبری انقلاب به عنوان عمود خیمه انقلاب، مسوولیت حفظ انقلاب را بر عهده دارند و باید برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی، ایشان را یاری کنیم.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در بخش دیگری از سخنان خود، در پاسخ به اصرار حاضران برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در سالهای باقی مانده از عمرم، هیچ هدفی جز حفظ و تقویت انقلاب و نظام اسلامی، مکتب اهل بیت (ع)، اعتلا و پیشرفت ایران ندارم و اگر تصمیم به حضور در انتخابات بگیرم برای خدمت و کمک به حل مشکلات خواهد بود نه اینکه نتیجه معکوس بدهد.
عضو مجلس خبرگان، با اشاره به اینکه جوانان آینده سازان کشور هستند گفت: شما باید با امید و تلاش، تحصیل، فعالیت های سیاسی، تحلیل و نقد و تأمل در امور جامعه، حضور فعال داشته باشید تا بتوانید آینده‌ای روشن برای کشور ترسیم کنید.
ایشان در تشریح شرایط و اوضاع کنونی کشور بویژه در آستانه برگزاری انتخابات گفت: یکی از مشکلات عمده فعالیت‌های سیاسی در کشور، عدم وجود احزاب قوی و ریشه‌دار در جامعه است زیرا در یک نظام مدعی مردمسالاری دینی، احزاب قوی و شناخته شده می‌توانند با ارائه برنامه‌ها، آموزش و معرفی افراد کارآمد، افکار عمومی را در انتخابات شکل دهند و در صورت پیروزی، براساس برنامه‌هایی که ارائه داده‌اند کشور را اداره کنند و اگر نتوانستند به شعارها و برنامه‌های ادعایی خود عمل کنند نهایتاً، مردم از آن حزب و برنامه‌هایش رویگردان خواهند شد ولی اصل نظام و ارکان آن آسیب نمی‌بیند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی در تشریح این مطلب، به تاریخچه نحوه شکل‌گیری حزب جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: ضرورت وجود حزب در کشور از همان اوایل شکل‌گیری مبارزات در بین برخی مبارزین وجود داشت ولی بنا به ملاحظاتی، حضرت امام (ره) اجازه تأسیس حزب را نمی‌دادند ولی به محض پیروزی انقلاب، با استدلالاتی که محضر امام (ره) کردم ایشان اجازه تشکیل حزب را دادند و با اذن و کمک اقتصادی ایشان، حزب جمهوری اسلامی شکل گرفت.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به موفقیت‌های حزب جمهوری اسلامی ایران در طول فعالیت خود، به آسیب شناسی آن پرداخت و گفت: متأسفانه در طول زمان، یک نوع انحصار توسط این حزب در جامعه شکل گرفت و بتدریج مخالفت‌ها با آن شروع شد تا نهایتاً حضرت امام (ره) به رغم موفقیت‌ها و توفیقاتی که حزب برای کشور داشت، نهایتاً برای جلوگیری از شائبه انحصار در کشور اجازه فرمودند تا فتیله حزب پایین کشیده شود.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر